Alışveriş

Nasıl alışveriş yapabilirim?

Web sitemizden seçtiğiniz ürünleri 'Sepete ekle' sekmesine tıkladıktan sonra, sağ bölümünden açılan pencere ile gelen “Satın Al” sekmesini tıklamanızın ardından gerekli olan tüm iletişim, ödeme yöntemi ve gönderim seçeneğini eksiksiz olarak doldurduğunuzda siparişinizi tamamlamış olursunuz.

Ödeme

Hangi ödeme yöntemleri ile alışveriş yapabilirim?

Kapıda Nakit - Kredi Kartı ile Ödeme , Havale/EFT ya da Kredi Kartı ödeme yöntemlerimiz bulunmaktadır. Kredi kartı ile alışverişlerinizde taksit imkanı sunuyoruz. Kapıda kredi kartı ile ödeme yönteminde ise taksitlendirme yerine tek çekim seçeneği mevcuttur. Havale / EFT ile ödemelerinizde siparişe ait sipariş kodunu ve isim soyisim bilgilerinizi eksiksiz girmenizi sizlerden rica ediyoruz. Ödeme dekontunu iletisim@lilasepet.com adresine gönderdiğinizde siparişinizin hazırlanma süreci hızlanmış olacaktır. Havale / EFT onayı tarafımızdan yapılmaktadır. Onay sonrasında kargonuz hazırlanmaya başlanmış olacaktır.

Teslimat - Kargo

Siparişim ne sürede kargolanır?

Siparişleriniz onaylandıktan sonra hızlı bir kargolama sürecine girmiş demektir. Siparişlerin kargolanma süresi 1 gündür. Fakat farklı kategorilerdeki ürünlerin kargolama süreleri değişiklik gösterebilir. Üretim ve kişiye özel ürünlerin süreleri 1 günü aşabilir. Siparişler kargolandıktan sonra teslimat süresi ise adres yakınlığına göre 1 - 3 iş günü arasında değişmektedir.

Değişim ve iade

Değişim ve iade koşulları nelerdir?

Tüm kategorilerindeki ürünler için teknik arızası ya da defosu var ise lilasepet.com tarafından ürün ücreti ve kargo bedeli toplamı kadar farklı ürünle değişimi veya ücretin iadesi on (10) gün içerisinde yapılacaktır. Sevkiyat esnasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. İade sebebi “beğenmeme” ise tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallar, kitap, esans ve parfüm kategorisindeki ürünlerde tüketici ürün iade hakkını kullanamaz. Bu kategoriler dışındaki ürünlerin “beğenmeme” sebebiyle ücret iadesi veya başka ürün ile değişim tutarı yalnızca o beğenilmeyen ürünün tutarı kadar olacak olup ürün bedeli harici ödemeleri karşılamayacaktır. Ürün iadesi yapılırken geri gönderime ait kargo bedeli müşteriye aittir.
Tüm Sorularınız İçin Buradayız ! İletişime Geç

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.